Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je 21. července 2006 12 hodin a 15 minut odpoledne a opět v Čáslavi se narodil

 Vít Vondra.

...říkají mi Vítku. Vážím 3900g a měřím 51 cm, takže jsem proti Vašíkovi pořádný cvalda :-). Hned jak jsem to tady uviděl, tak jsem všechny počůral. První se tomu smála babička Maruška, protože byla "u toho".

Maminka mi říká: Broučku, MIláčku, Zlatínko, Víťulko,...

Tatínek mi říká: Cvalíčku, Tlusťoušku, Víťo, Lupínku a Víťas.

 

Moje přednosti: od malička se pořád usmívám. Rád papám, takže od 10 týdne už mi mlíčko od maminky nestačí. Od 7 měsíců chodím většinou na nočníček. První zoubek mám od 8 měsíců.

Dne 3. srpna jsem udělal svůj první krok. O 2 dny později jsem uťapkal vkuse asi 10 metrů. O týden později už vyšlapuju i venku na travičce a mám moc velkou radost z toho, jak mi to jde.

Tím, že jsem začal chodit, končí moje přednost chodit na nočník. Hrozně se mi to nelibí a utíkám z něj.

Od 7 měsíců spinkám s Vašíčkem v našem novém pokojíčku. Vašík má už velkou postel, já spinkám v postýlce.

22.12.2007

Je mi 17 měsíců, vážím 12 kg a mám 9 zoubků. Rád si prohlížím knížky, hlavně ty Vašíčkovy. Taky stavím komíny a pomáhám uklízet skříňky, nejradši s nádobím.

červen 2008

Budou mi 2 roky a je ze mně kus chlapa. Ve všem se snažím vyrovnat Vašíkovi a občas se mi to i podaří. Hlavně v jídle :-))). Vážím 11.5 kg, zoubky už mám všechny. Nejradši k mlsání mám Nesquick kuličky aPrince Kostíky.

 

Od prázdnin už spinkám na velké posteli! Sám si pouštím DVD, nejradši mám Autobusy a Traktůrek.

Jaro 2009

Mými favority jsou Pat a Mat!

Duben 2009:

Dost rychle jsem se rozmluvil, jen té plínky jsem se dlouho nemohl zbavit. Nedávno se mi to ale povedlo(jeden týden jsem dostal hadrové, druhý týden už jsem si radši říkal "včas" a další týden už jsem se na potkání pyšnil svými krásnými slipečkami(tetě Katce jsem ukázal i to, že pod nimi žádná plínka už není :-))). Mám je s delfínkem nebo s mičudkou.

Těším se, že příští měsíc začnu chodit do školky. Jsem moc poslušný a rád si hraju s Vašíčkem i sám. S mamkou hrajeme pexeso s krtečkem a s taťkou se kočkujeme. Skládám puzzle(50ks), vlastním nářadí všeho druhu a před spaním čteme o bagrech, o krtkovi a líbí se mi chameleon.

Červen 2011:

Mám svoje oblíbené plyšáky, které pokud možno vozím pořád s  sebou. Dostal jsem proto  velký kufr na kolečkách, ve kterém vozím na návštěvy svoje poklady. Když už nemám kufr, tak alespoň batůžek. Mým miláčkem je malý rákosníček a sluníčko na spaní.

 Na podzim jsem se naučil jezdit na kole bez koleček a na jaře k tomu ještě brzdit a rozjíždět se...:-). Na letní dovolenou jsme si ale půjčili od Kačenky kolo za kolo, tak se budu vozit, už se moc těším.

Rád stavím různé bunkry a domečky pro plyšáky, garáže pro svoje zemědělské stroje a s Vašíkem obděláváme pole v obýváku a v kuchyni...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář